Nowy numer 33/2019 Archiwum

Życie bez barier

Finałowym akcentem tegorocznego Odnowienia będzie spotkanie z Nickiem Vujicicem na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Festiwal, którego głównym organizatorem jest Wrocławskie Przymierze Pastorów, odbędzie się w stolicy Dolnego Śląska już po raz trzeci. Na przełom maja i czerwca zaplanowano dziesiątki darmowych koncertów, warsztatów, wykładów i spotkań w całym mieście. Celem wydarzenia jest budowanie porozumienia ponad wszelkimi podziałami na podstawie wartości chrześcijańskich oraz umacnianie jedności bez barier.

Wśród współorganizatorów są również katolicy. – Akurat nasza wspólnota będzie w tym roku prowadziła ewangelizację w szkole w Psarach – mówi lider wspólnoty HalleluJah Tomasz Piechnik. Podkreśla, że wydarzenie z roku na rok obejmuje coraz więcej miejscowości. Finał imprezy będzie miał miejsce 2 czerwca na Stadionie Wrocław. Odbędzie się wtedy spotkanie z Nickiem Vujicicem, znanym na całym świecie mówcą. Darmowe wejściówki na to wydarzenie są dostępne na portalu eBilet.pl. Przygotowano ich 40 tys. – Po raz pierwszy Nick przyjeżdża do Polski nie jako mówca motywacyjny dla ludzi biznesu, ale jako ewangelizator, który chce opowiadać o swoim doświadczeniu wiary – dodaje. Gość festiwalu urodził się bez kończyn, ale dzięki wsparciu rodziny i wierze w Boga pokonał ograniczenia wynikające z niepełnosprawności. Jest szczęśliwym i spełnionym człowiekiem, który przemawiał już do ponad 600 milionów ludzi na całym świecie na temat pokonywania życiowych przeciwności, motywacji i duchowej przemiany. Odnowienie Festival jest częścią Miesiąca Rodziny, organizowanego przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. Szczegółowy program jest dostępny na www.odnfest.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL