Nowy numer 20/2019 Archiwum

Po prostu wyjdź

Pielgrzymują pieszo, bez telefonów, bez pieniędzy i bez jedzenia, a o nocleg proszą spontanicznie. Droga Abrahama zawita na Dolny Śląsk.

Inicjatywa znana jest w innych regionach kraju i została zbudowana na Jezuickiej Próbie Pielgrzymiej, zwanej też Próbą Żebraczą. Chodzi o wyruszenie w drogę bez żadnych zabezpieczeń i zaplanowanych noclegów.– Skupiamy się na tym, by wzbudzić w mężczyznach ich męskość, żeby była ona utwierdzona na gruncie wiary. Pielgrzymka staje się swoistą niepisaną inicjacją męskości– opowiada Tomasz Chudyga, koordynator pierwszej dolnośląskiej edycji Drogi Abrahama. Będzie się ona odbywać od 12 do 21 lipca. Można się już zapisać przez formularz na stronie internetowej www.drogaabrahama.jezuici.pl.

Dostępne jest 31% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL