Nowy numer 49/2020 Archiwum

Kocham, nie krzyczę

Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu po raz kolejny zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa. Podczas najbliższego spotkania odbędzie się konferencja o ojcowskim wychowaniu bez krzyku.

Spotkanie odbędzie się w piątek 26 kwietnia w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu i rozpocznie adoracją o 18.30 oraz spowiedzią, po której zostanie odprawiona Msza św.

Po Eucharystii mąż i ojciec dwójki dzieci, lider ojcowskiego klubu we Wrocławiu, zaangażowany w działania pro-life Jakub Tarasiuk wygłosi konferencję pt. "Kocham, nie krzyczę".

"Oczywiste jest, że skoro kogoś kocham, to chcę dla niego jak najlepiej, chcę jego dobra. Ofiaruję mu swoją miłość, w której nie ma miejsca na krzyk, będący często objawem gniewu, zdenerwowania, lęku, wściekłości, bezsilności, rozpaczy czy żalu… A jeśli to takie jasne i oczywiste, to czemu tak łatwo jest krzyczeć na najbliższą, najbardziej kochaną osobę….? Dlaczego tak lekko jest wypowiadać słowa, które ranią i bolą przez długi czas? Czy tak samo mocno zdarza się krzyczeć na szefa, współpracownika, kolegę, znajomego jak na żonę czy dziecko?" - czytamy w zaproszeniu.

Więcej informacji o wydarzeniu możesz znaleźć TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama