Nowy numer 14/2020 Archiwum

Dziś studniówka PPW

Dokładnie 100 dni pozostało do kolejnej, 39. Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej. Z tej okazji wspominamy ubiegłoroczny pątniczy szlak. A jest co wspominać...

Przypomnijmy. Pielgrzymka odbędzie się w niezmienionym terminie - od 2 do 10 sierpnia pod hasłem "Ożywiciel".

Zapraszamy do przypomnienia sobie wideobloga Macieja Rajfura #NaSzlakuDoMaryi. Pamiętacie? Powstało 9 ekscytujących odcinków, które pokazują bardziej i mniej spodziewane pielgrzymkowe sytuacje niekoniecznie "na poważnie". Wszystkie filmy znajdziecie po kliknięciu w link ze zdjęciem poniżej.

Druga wspominkowa propozycja to zdjęcia. Zrobiliśmy ich dla was... tysiące. Kto przejrzał wszystkie? Są tacy? Macie jeszcze okazję. Oto i one:

Pielgrzymkowa studniówka to również doskonała okazja do tego, by zaprosić się wzajemnie do udziału w dorocznej majówce na Ślężę. To od lat nieoficjalny początek sezonu pieszych pielgrzymek w archidiecezji wrocławskiej. Szczegóły w artykule "Na chwałę Maryi".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama