Nowy numer 13/2020 Archiwum

Uwielbij miłosierdzie Boże

Wspólnota Przymierza Rodzin "Mamre" zaprasza na spotkanie modlitewne w święto Miłosierdzia Bożego. Odbędzie się ono w kościele pw. Chrystusa Króla na ul. Młodych Techników we Wrocławiu.

Organizatorzy chcą podkreślić ogromne znaczenie Niedzieli Miłosierdzia ze względu na obietnicę, jaką Pan Jezus dał św. Faustynie – że tego dnia pragnie błogosławić ludziom i wylewać morze łask. Wydarzenie rozpocznie się w kościele Chrystusa Króla na ul. Młodych Techników 28 kwietnia o 15.00.

W programie jest Koronka do Miłosierdzia Bożego (15.00), Eucharystia (15.30). Następnie zaplanowano koncert uwielbienia Miłosierdzia Bożego i charyzmatyczną modlitwę wstawienniczą.

Propozycja jest otwarta. Zaproszeni są wszyscy, nie tylko rodziny.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama