Nowy numer 43/2020 Archiwum

Zacznij żyć, widzieć i kochać na nowo!

Co zrobić, by doświadczenie Zmartwychwstania nie było tylko wydarzeniem sprzed kilku tygodni? By w codziennym zabieganiu i w trosce o wiele ważnych przestrzeni swojego życia nie zgubić najważniejszego? Jest rozwiązanie!

Seminarium Odnowy Wiary to rekolekcje dla wszystkich, a szczególnie dla tych, którzy chcą pogłębić swoje życie duchowe. "Ten czas ma na celu rozpalenie twojej fascynacji chrześcijaństwem, które nie jest tylko zbiorem przykazań i zasad moralnych, ale które opiera się przede wszystkim na spotkaniu z Osobą, z żywym Bogiem. To spotkanie, które prowadzi do zakochania się w Bogu. To wreszcie spotkanie, które sprawia, że zaczynasz żyć na nowo, widzieć na nowo, kochać na nowo" - czytamy w zaproszeniu.

Organizatorzy podkreślają, że seminarium ma również pomóc w odkrywaniu obecności Ducha Świętego w Kościele, który działa tak samo jak na kartach Pisma Świętego. "Jeśli czujesz to zaproszenie w swoim sercu, to zrób kolejny krok i daj się przekonać Bogu, że życie z Nim to fascynująca przygoda".

Seminarium Odnowy Wiary składa się z siedmiu cotygodniowych spotkań, podczas których ma miejsce modlitwa, konferencja wprowadzająca w kolejny tydzień oraz spotkanie w grupach. Pozostały czas tych niezwykłych rekolekcji to codzienne spotkanie z żywym Bogiem, we własnym domu, w najlepszym dla siebie czasie.

Cykl organizuje wspólnota "Ichtis" z kapucyńskiej parafii pw. św. Augustyna. Ze względu na remont domu parafialnego spotkania będą się odbywały w domu zakonnym sercanów białych (Zgromadzenia Najświętszych Serc Jezusa i Maryi oraz Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu Ołtarza) przy ul. Snopkowej 5 na wrocławskich Wojszycach.

Seminarium, które rozpocznie się 8 maja (środa) o 18.45, poprowadzi wspólnota "Michael" z salezjańskiej parafii pw. św. Michała Archanioła.

Organizatorzy proszą o przybycie kilka chwil wcześniej, żeby się zapisać i odebrać materiały dla uczestników.

Więcej informacji można uzyskać na facebookowej stronie wspólnoty "Ichtis".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama