Nowy numer 13/2020 Archiwum

Wybierz się na pielgrzymkę do Łagiewnik

Stowarzyszenie Apostołowie Miłosierdzia organizuje pielgrzymkę do sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Centrum św. Jana Pawła II w Krakowie-Łagiewnikach oraz do bazyliki grobu Pańskiego w Miechowie.

W programie pielgrzymki, która odbędzie się 18 maja, jest Msza św. w sanktuarium Miłosierdzia Bożego pod przewodnictwem bp. Jacka Kicińskiego i odnowienie Aktu Oddania Archidiecezji Wrocławskiej Miłosierdziu Bożemu. Po Eucharystii ojciec biskup wygłosi konferencję nt. "Dzieła miłosierdzia w życiu współczesnego chrześcijanina".

Następnie zaplanowano nawiedzenie kościoła przy Centrum Jana Pawła II. Odbędzie się tam modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Kolejnym punktem pielgrzymki będzie wizyta w bazylice grobu Pańskiego w Miechowie.

Są cztery miejsca wyjazdowe: Wrocław-Zgorzelisko (parafia św. Kazimierza Królewicza we Wrocławiu), Wrocław-Gądów (parafia pw. Miłosierdzia Bożego we Wrocławiu), Strzelin (parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego) oraz Ziębice (parafia pw. św. Jerzego).

Wszelkie informacje pod numerem telefonu: 45 00 777 99.

Wybierz się na pielgrzymkę do Łagiewnik

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama