Nowy numer 15/2020 Archiwum

Warsztaty z prof. Katarzyną Olbrycht

Warsztaty o przyjaźni, wierności, zaufaniu i odpowiedzialności poprowadzi 11 maja prof. Katarzyna Olbrycht przy ul. Ołbińskiej 1 we Wrocławiu.

„Lepiej z mądrym stracić, niż z głupim zyskać” – warsztaty o przyjaźni, wierności, zaufaniu i odpowiedzialności odbędą się 11 maja od 10.00 do 19.00 w klasztorze Karmelitów Bosych przy ul. Ołbińskiej 1 we Wrocławiu. Organizatorem jest Instytut Duchowości Karmel.

Prof. Katarzyna Olbrycht zajmuje się pedagogiką personalistyczną, edukacją kulturalną (Uniwersytet Śląski). Tytuł profesora uzyskała na podstawie książki „Prawda, dobro i piękno w wychowaniu człowieka jako osoby”.

Zapisy: idkarmelwroclaw@gmail.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama