Nowy numer 13/2020 Archiwum

Lectio divina w Małuszynie

Rekolekcje w ciszy - rekolekcje lectio divina z Józefem Egipskim - odbędą się od 22 do 26 maja w domu sióstr boromeuszek w Małuszynie.

Poprowadzi je franciszkanin o. Stanisław Nuckowski OFM Conv. Rekolekcje lectio divina przeznaczone są dla osób pełnoletnich – zarówno duchownych, jak i świeckich. Uczestnikom towarzyszy kierownik duchowy; zobowiązują się do milczenia. Warto zabrać ze sobą Pismo święte (Stary i Nowy Testament) i notatnik.

Kontakt: klasztormaluszyn@gmail.com, tel. 695 912 532.

Rekolekcje wprowadzają w praktykę modlitwy słowem Bożym, sięgającej początków chrześcijaństwa. Prowadzi ona przez lectio (czytanie), meditatio (medytacja), oratio (modlitwa) i contemplatio (kontemplacja).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama