Nowy numer 14/2020 Archiwum

Kolejna Msza św. w intencji PPW

W cyklu comiesięcznych Eucharystii w intencji Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej zapraszamy do wspólnej modlitwy. Spotykamy się 20 maja w katedrze wrocławskiej. Eucharystii będzie przewodniczył o. Oskar Maciaczyk OFM, przewodnik "złotej piętnastki".

Mszy św. rozpocznie się o 18.30, a poprzedzi ją nabożeństwo majowe z litanią loretańską.

Przypomnijmy idea jest realizowana od 2016 r. Do udziału w niej są zaproszeni zarówno pątnicy, którzy na własnych nogach przemierzyli szlak na Jasną Górę lub zamierzają to zrobić, jak również duchowi pielgrzymi grupy nr 16.

Tegoroczna PPW odbędzie się od 2 do 10 sierpnia. Hasło rekolekcji w drodze, zgodnie z hasłem roku duszpasterskiego, będzie dotyczyć Ducha Świętego i brzmi: "Ożywiciel".

Kolejne Msze św. odbędą się odpowiednio: 10 czerwca i 8 lipca.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama