Nowy numer 2/2021 Archiwum

Rodzinny festyn na Kozanowie

Parafia św. Jadwigi Śląskiej na wrocławskim Kozanowie zaprasza 25 i 26 maja na 6. Festyn Rodzinny.

Celem festynu, podobnie jak w ubiegłych latach, będzie kształtowanie pozytywnych relacji rodzinnych, aktywizacja środowiska lokalnego, rozwijanie zainteresowań, umiejętności i uzdolnień adekwatnie do możliwości dzieci, kształtowania umiejętności współdziałania zespołowego.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Na początek, w sobotę 25 maja o 14.30, wystąpi zespół "40 synów i 30 wnuków jeżdżących na 70 oślętach". Po koncercie rozpocznie się zabawa animowana przez wodzirejów z grupy "Freak Frak". O 19.00 zaplanowano początek koncertu niezwykle energetycznego romskiego zespołu grającego muzykę chrześcijańską "Mrodo Dziweł".

Mrodo Dziweł Bystrzyca Kłodzka.
DobaTV

W Dniu Matki, 26 maja, festynowe wydarzenia na scenie rozpoczną się o 13.00. Wystąpi wówczas "Red Dywan Band" grającego covery muzyki rockowej i popowej we własnych aranżacjach. O 15.30 wystąpi Alexander Martinez, laureat drugiej edycji programu "Mam talent".

Wokół sceny przygotowano moc atrakcji. Będzie lunapark, zumba slavica dance oraz wiele stanowisk gastronomicznych oraz taki, na których będzie można nabyć  mi.in. rękodzieła i wyroby regionalne

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama