Nowy numer 14/2020 Archiwum

Rodzinny festyn na Kozanowie

Parafia św. Jadwigi Śląskiej na wrocławskim Kozanowie zaprasza 25 i 26 maja na 6. Festyn Rodzinny.

Celem festynu, podobnie jak w ubiegłych latach, będzie kształtowanie pozytywnych relacji rodzinnych, aktywizacja środowiska lokalnego, rozwijanie zainteresowań, umiejętności i uzdolnień adekwatnie do możliwości dzieci, kształtowania umiejętności współdziałania zespołowego.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Na początek, w sobotę 25 maja o 14.30, wystąpi zespół "40 synów i 30 wnuków jeżdżących na 70 oślętach". Po koncercie rozpocznie się zabawa animowana przez wodzirejów z grupy "Freak Frak". O 19.00 zaplanowano początek koncertu niezwykle energetycznego romskiego zespołu grającego muzykę chrześcijańską "Mrodo Dziweł".

Mrodo Dziweł Bystrzyca Kłodzka.
DobaTV

W Dniu Matki, 26 maja, festynowe wydarzenia na scenie rozpoczną się o 13.00. Wystąpi wówczas "Red Dywan Band" grającego covery muzyki rockowej i popowej we własnych aranżacjach. O 15.30 wystąpi Alexander Martinez, laureat drugiej edycji programu "Mam talent".

Wokół sceny przygotowano moc atrakcji. Będzie lunapark, zumba slavica dance oraz wiele stanowisk gastronomicznych oraz taki, na których będzie można nabyć  mi.in. rękodzieła i wyroby regionalne

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama