Nowy numer 14/2020 Archiwum

Rekolekcje w ciszy u boromeuszek

Już trwają zapisy na rekolekcje w ciszy dla posługujących drugim "Zmęczeni miłosierdziem". Odbędą się od 26 do 28 lipca.

Poprowadzi je franciszkanin o. Michał Nowak OFM Conv.

Czy można być „zmęczonym miłosierdziem”? Osoby pracujące z ubogimi, chorymi, potrzebującymi, zaangażowane w różne działania charytatywne, w służbę miłosierdzia, mierzą się z różnymi wyzwaniami. Dyspozycyjność, wytrwałe pochylanie się nad ludzką biedą… Jak temu podołać? Samemu trzeba trwać przy Źródle.

Spotkanie rozpocznie się w piątek o 18.00; zakończy - ok. 13:30 w niedzielę. Warunkiem uczestnictwa w rekolekcjach jest zgoda na przestrzeganie milczenia.

Warto zabrać ze sową Pismo Święte i notatnik. Kontakt i zgłoszenia:

klasztormaluszyn@gmail.com; tel.: 695 912 532.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama