Nowy numer 43/2020 Archiwum

Niech zabrzmi chwała Eucharystycznemu Jezusowi

Już po raz trzeci w Boże Ciało zabrzmią we Wrocławiu wNieboGłosy! Spotkajmy się 20 czerwca o 19.00 na pl. Wolności.

wNieboGłosy promo 2019
Koncert Uwielbienia wNieboGłosy

Organizatorzy podkreślają, że inspirację, aby również z Wrocławia wzniósł się do nieba głos modlitwy wyrażonej muzyką uwielbienia jest fenomen koncertów, które rozbrzmiewają w Boże Ciało w wielu miastach Polski.

20 czerwca od 19.00 ze sceny popłyną dźwięki najpiękniejszych pieśni chwały w wykonaniu Orkiestry, Chóru i Zespołu wNieboGłosy oraz zespołu N.O.E. "Pragniemy, aby stały się one przestrzenią spotkania, zachętą, aby wejść głębiej w doświadczenie Bożej obecności. Tak jak w ubiegłym roku wydarzenie poprzedzą otwarte warsztaty muzyczne, podczas których będzie można dołączyć do chóru koncertowego" - czytamy w zaproszeniu.

Możliwość śpiewania to nie jedyna okazja do mocniejszego włączenia się w wydarzenie. "Oprócz modlitwy, o którą gorąco prosimy, potrzebujemy wolontariuszy, którzy będą promować wydarzenie w swoich parafiach oraz pomagać w dniu naszego spotkania. Można nas również wesprzeć finansowo poprzez zbiórkę społeczną https://zrzutka.pl/n2ec8e lub wpłatę bezpośrednio na konto fundacji. Więcej bieżących informacji znajdziecie na naszym facebooku oraz na naszej stronie www.wnieboglosy.wroclaw.pl" - czytamy.

Wydarzenie wNieboGłosy organizowane jest przez Archidiecezję Wrocławską pod patronatem abp. Józefa Kupnego oraz Fundację na Rzecz Rozwoju Młodzieży "Młodzi Młodym" i Fundację "Vide et Crede". Partnerem wydarzenia jest Miasto Wrocław oraz wrocławskie wspólnoty i ruchy katolickie: Dom na Skale, Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży, Katolicka Wspólnota Droga, Katolicka Odnowa w Duchu Świętym i Michael, Ruch Światło-Życie oraz Wrocław Wielbi.

Patronem medialnym wydarzenia jest m.in. Gość Wrocławski.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama