Nowy numer 29/2019 Archiwum

Promują PPW 2019

Pielgrzymi z grupy siódmej Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej zakończyli tournée, podczas którego zapraszali wiernych kilku parafii do wyruszenia na pielgrzymkowy szlak.

W ostatnią niedzielę pielgrzymi z grupy 7 Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej zakończyli przedwakacyjny cykl prezentacji grupy po parafiach. Pątnicy dzielili się świadectwami pielgrzymkowymi i w ten sposób zapraszali do udziału w 39. PPW na Jasną Górę.

Ostatnie spotkanie odbyło się w parafii pw. Opatrzności Bożej na wrocławskim Nowym Dworze. Wcześniej pielgrzymi odwiedzili parafie pw. św. Katarzyny w Piotrowicach, pw. św. Filomeny w Gniechowicach oraz pw. Narodzenia NMP w Smolcu.

Promują PPW 2019

Do grupy zaproszeni są wszyscy chętni, a zwłaszcza ci pochodzący z Kątów Wrocławskich, Strzelina, Wiązowa, Ziębic, Szymonkowa oraz przede wszystkim parafii dekanatów Wrocław-Południe i Wrocław-Zachód.

Przewodnikiem grupy 7 jest ks. Paweł Jędrzejski, wikariusz z parafii pw. Opatrzności Bożej we Wrocławiu-Nowym Dworze.

Grupa 7 nazywana jest potocznie "siódemeczką" albo "seledynkami" (nazwa pochodzi od koloru znaku grupy).

Promują PPW 2019

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL