Nowy numer 43/2020 Archiwum

Chrońmy dzieci

Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu kolejny raz zapraszają panów do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa. Ostatnie przedwakacyjne spotkanie odbędzie się w piątek 28 czerwca w kościele pw. Świętych Piotra i Pawła.

Spotkanie rozpocznie adoracja Najświętszego Sakramentu o 18.30 oraz spowiedzią, po której zostanie odprawiona Msza św. Po Eucharystii Mariusz Trębicki - mąż Justyny i ojciec trójki dzieci, lider i koordynator Mężczyzn św. Józefa we Wrocławiu, wygłosi konferencję pt.: "Chrońmy dzieci". 

W zaproszeniu czytamy: "Rodzina to podstawowe środowisko, w którym dzieci uczą się właściwych postaw oraz poznają wartości, którymi będą kierować się w swoim dorosłym życiu. Ojciec i matka starają się je wychować jak najlepiej i chronić przed wszelkimi znanymi im zagrożeniami jak przemoc, uzależnienia, agresja, złe towarzystwo, molestowanie, przestępczość, zniewolenia, sekty, depresja... Niestety pojawiają się nowe i mniej oczywiste formy niebezpieczeństw, na które dziecko może być narażone. Pod hasłami tolerancji i akceptacji różnorodności wprowadza się do życia społecznego ideologiczną propagandę, promuje seksualizację dzieci od najmłodszych lat oraz popularyzuje zachowania, które jeszcze kilka lat temu były uznane za gorszące i niedopuszczalne".

Uczestnicy wydarzenia spróbują znaleźć odpowiedzi na pytania: Czy brak reakcji, które powstrzymają to zjawisko sprawi, że dorosłe już dzieci będą żyły w polskim społeczeństwie w pełni akceptującym aborcję, eutanazję, eugenikę, bez wartości moralnych i rodzinnych? I z Bogiem, w którego wiara poza kościołem będzie prawnie zabroniona?

Więcej informacji o wydarzeniu możesz znaleźć na http://mezczyzniwewroclawiu.pl/.

Spotkanie odbędzie się 28 czerwca w kościele pw. św. Pitra i Pawła na ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama