Nowy numer 22/2020 Archiwum

W Bagnie wkrótce XXII Kresowy Plener Malarski "Oborniki Śląskie 2019"

Od lat na początku lipca do salwatoriańskiego seminarium w Bagnie przyjeżdżają artyści. Utrwalają piękno architektury, krajobrazu, kwiatów z pobliskich łąk. Ich prace podziwiać można na wernisażu.

Lada dzień pędzle i ołówki pójdą w ruch. A Fundacja Kresowa „Semper Fidelis” już zaprasza na wernisaż wystawy poplenerowej XXII Kresowego Pleneru Malarskiego „Oborniki Śląskie 2019”.

Rozpocznie się 6 lipca o 17.00 w Wyższym Seminarium Duchownym Salwatorianów w Bagnie. Wernisaż uświetni koncert kameralny Dominiki Zamary - sopran (Włochy) oraz poczęstunek przygotowany przez salwatoriankę, siostrę Anielę Garecką - autorkę poczytnych książek kulinarnych.

Przed wernisażem, o 16.00, będzie można zwiedzać z przewodnikiem zabytkowy zespół pałacowo-parkowy WSD Salwatorianów w Bagnie.

Zobacz wernisaż w 2018 r.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama