Nowy numer 29/2019 Archiwum

Coś więcej niż przygoda

Krzysztof i Maria Jurczykowie posłali swoje trzy córki do Federacji Skautingu Europejskiego i absolutnie nie żałują tej decyzji.

Lato u Skautów Europy to czas wyjazdów na obozy. Takie z prawdziwego zdarzenia, na których jedzenie trzyma się w ziemiance, a w miejsce łazienki z bieżącą wodą i wygodnej toalety pojawiają się myjnie z plandeki oraz latryna, stawiane przez harcerzy. Skauci własnoręcznie wyplatają sobie też prycze do spania i stawiają namioty (czasem wielopoziomowe). W czasie wyjazdów najlepiej widać, czym jest idea skautingu. To nie tylko zabawa i przygoda, ale kształtowanie charakteru oraz duchowości.

Dostępne jest 10% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL