Nowy numer 47/2020 Archiwum

Ruszamy ze stroną pielgrzymkową 2019

Do startu #PPW2019 pozostały już niespełna dwa tygodnie. Przygotowaliśmy dla was coś zupełnie nowego. Zapraszamy do odwiedzin strony www.ppw.gosc.pl, która jest oficjalnym serwisem informacyjnym Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej. Jak wam się podoba?

W porównaniu do poprzednich lat, nasz serwis zyskał zupełnie nową szatę graficzną. Wydaje nam się, że dużo bardziej przyjazną w odbiorze. Poszczególne działy są zapowiedzią tego, co będziemy dla was przygotowywać między 2 a 10 sierpnia.

Te graniczne daty nie oznaczają, że nie warto zajrzeć na www.ppw.gosc.pl już teraz. Oprócz materiałów archiwalnych, znajdziecie tu wszelkie potrzebne informacje dotyczące tegorocznego pielgrzymowania, poradnik medyczny oraz najnowsze aktualności.

Zapraszamy też do oglądania zdjęć i naszego ubiegłorocznego hitu - vloga  #NaSzlakuDoMaryi autorstwa Macieja Rajfura. Dobra wiadomość jest taka, że zaplanowaliśmy drugi sezon produkcji.

Ponadto na stronie w czasie pielgrzymki będzie się znajdowało okienko transmisji Mszy św. Dziękujemy już teraz za współpracę telewizji EWTN Polska, która będzie je realizowała.

Bądźcie z nami. Jeśli macie jakieś uwagi i pomysły piszcie na wroclaw@gosc.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama