Nowy numer 33/2019 Archiwum

Piechotą nie tylko na Jasną Górę

Wydaje się, że po zakończeniu Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej pątniczy kurz opada na naszych drogach aż do października, do czasu wędrówki do grobu św. Jadwigi. Nic bardziej mylnego.

Kilkadziesiąt czy kilkaset kilometrów do Maryi? Polacy pokazują od lat, że w związku z ogromną pobożnością maryjną są w stanie podjąć wysiłek, by zanieść na własnych nogach intencje przed częstochowski wizerunek Matki Bożej. Okazuje się, że inicjatyw jest więcej, a pątnicy zmierzają również do lokalnych miejsc kultu. Zbliżają się dwie pielgrzymki, które mogą być doskonałą propozycją dla tych, którzy na Jasną Górę się nie wybierają. Do obu można dołączyć 15 sierpnia.

Dostępne jest 13% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL