Nowy numer 33/2019 Archiwum

Skarby w zielonych strąkach

Bobowianki, czyli I Święto Bobu, które odbyło się w Powidzku, przypomniało, że dla mieszkańców „bobowego zagłębia” ta pożywna roślina jest wszechstronnie inspirująca.

Świętowanie rozpoczęła Msza św. dziękczynna w kościele parafialnym pw. Jana Chrzciciela w Powidzku, której przewodniczył proboszcz ks. Damian Woźniak. Czy jesteśmy zdolni do wdzięczności wobec Stwórcy? Czy potrafimy dostrzec Jego dobroć – także w darze pogody, plonów, ratunku od kataklizmów? Czy potrafimy dzielić się otrzymanymi darami z drugim człowiekiem? – pytał. – Niech to święto uświadomi nam, że wszystko, co otrzymujemy każdego dnia, jest darem Boga – mówił.

Dostępne jest 14% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL