Nowy numer 04/2020 Archiwum

O legendach Wrocławia z Wojciechem Chądzyńskim

We Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej 20 sierpnia o 16.00 odbędzie się spotkanie z Wojciechem Chądzyńskim, autorem książek o tematyce związanej z Wrocławiem i Dolnym Śląskiem.

Spod pióra W. Chądzyńskiego wyszły takie publikacje jak „Wrocław, jakiego nie znacie", „Wędrówki po Dolnym Śląsku i jego stolicy. Fakty, legendy, sensacje”, „Niekonwencjonalny przewodnik po wrocławskiej katedrze”, „Wrocławskie wędrówki przez stulecia”, „Tajemnice wrocławskiej katedry i Ostrowa Tumskiego”, „Legendy starego Wrocławia”, „WROCŁAW wydarzenia niezwykłe”.

Po spotkaniu będzie można zakupić książki autora ze specjalnym rabatem oraz zyskać podpisy i dedykacje. O legendach Wrocławia z Wojciechem Chądzyńskim porozmawia Adrianna Sierocińska.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama