Nowy Numer 37/2019 Archiwum

Wpuść słońce do domu

Czy żona, mąż albo rodzic alkoholika mogą odzyskać równowagę ducha tylko wtedy, gdy bliska osoba przestanie pić? Członkowie Al-Anon odkrywają, że ich życie ma sens i piękno niezależnie od wyborów innych ludzi.

Do Grup Rodzinnych Al-Anon przychodzi się z wielu powodów. – Jednym z nich jest rozpacz – mówi Teresa z Wrocławia. – Tak było ze mną. Kiedy mój syn zaczął pić, nie wiedziałam, co się dzieje. Próbowałam tłumaczyć, przekonywać. Nic nie pomagało. Miałam wrażenie, że mój los może być podobny do losu mojej cioci, która miała syna alkoholika. Samotnie zmagała się z tą sytuacją, a potem obarczyła się winą za jego śmierć z przepicia. Czy mnie miała czekać podobna udręka?

Dostępne jest 5% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL