Nowy numer 03/2020 Archiwum

26 sierpnia we Wrocławiu - u paulinów i na Wielkiej Wyspie

W sanktuarium Jasnogórskiej Matki Kościoła trwa nowenna przed uroczystością NMP Częstochowskiej. W odpustowych uroczystościach we Wrocławiu można będzie tego dnia wziąć udział u paulinów i na Zalesiu - gdzie dotrze tradycyjna pielgrzymka.

Wyruszy tradycyjnie 26 sierpnia o 16.00 z kościoła pw. Świętej Rodziny przy ul. Monte Cassino. XVII Międzyparafialna Pielgrzymka przejdzie kilkukilometrową trasa przez Park Szczytnicki do kościoła pw. NMP Częstochowskiej przy Al. Kochanowskiego we Wrocławiu – gdzie o 18.00 odprawiona zostanie Msza św. Tradycyjnie na trasie wędrówki „przy studni” w parku głoszona jest konferencja.

W sanktuarium Jasnogórskiej Matki Kościoła przy ul. św. Antoniego trwa nowenna (początek o 17.30). 26 sierpnia uroczystej Mszy św. o 18.00 będzie przewodniczył ks. Krystian Charchut – egzorcysta i moderatora Wspólnoty Rodzin Przymierza Mamre w archidiecezji wrocławskiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama