Nowy numer 04/2020 Archiwum

X Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych, ich Rodzin i Przyjaciół do Henrykowa

Do 26 sierpnia przyjmowane są zgłoszenia uczestników tradycyjnego już spotkania osób niepełnosprawnych, ich rodzin i przyjaciół, które odbędzie się w tym roku 31 sierpnia w Henrykowie.

Do udziału w pielgrzymce zapraszają abp Józef Kupny, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Wrocławskiej i Caritas Archidiecezji Wrocławskiej.

W spotkaniu mogą wziąć udział grupy zorganizowane oraz indywidualnie osoby niepełnosprawne wraz ze swoimi opiekunami. Centralnym punktem pielgrzymki będzie Msza św. o 11.30 pod przewodnictwem abp. Kupnego. W programie piknik integracyjny z częścią artystyczną przygotowaną przez uczestników oraz specjalnym występem śpiewającej rodziny Kaczmarków, poczęstunek i liczne atrakcje. Całość potrwa do ok. 16.00.

W ubiegłym roku w IX PON udział wzięło prawie 1200 osób, w tym 120 wolontariuszy z KSM.

Zgłoszenia przyjmowane są do 26 sierpnia Informacje: pon@archidiecezja.wroc.pl, tel. 604 323 462.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama