Nowy numer 04/2020 Archiwum

Wypij kawę lub herbatę z uczestnikiem II wojny światowej

W parku Staszica we Wrocławiu stowarzyszenie "Odra-Niemen" organizuje patriotyczny piknik. Zaproszone są całe rodziny.

Wrześniowy rodzinny piknik patriotyczny przeprowadzony będzie w tematyce II wojny światowej. W sobotę 22 września od godziny 14 do 17 w parku Staszica każdy chętny będzie mógł spędzić czas z najnowszą historią Polski.

- Zaprosiliśmy kombatantów: kpt. Stanisława Wołczaskiego, powstańca warszawskiego i żołnierza Armii Krajowej oraz mjr. Józefa Oleksiewicza, weterana II wojny światowej, żołnierza Narodowych Sił Zbrojnych. Każdy będzie miał okazję, by wypić z nimi kawę lub herbatę - wymienia Dominik Rozpędowski z "Odry-Niemen".

Oprócz tego stowarzyszenie przygotuje różnego rodzaju atrakcje jak np. zabawy dla dzieci, patriotyczne malowanie toreb płóciennych. Chętni posmakują grochówki wojskowej i będą mogli więcej dowiedzieć się o wolontariacie "Odry-Niemen" w punkcie informacyjnym.

Powstanie także obozowisko partyzanckie ze specjalnymi rekwizytami do oglądania i robienia sobie zdjęć w niezwykłej scenerii.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama