Nowy numer 04/2020 Archiwum

Ministranci z Miękini w Długopolu-Zdroju

Ministranci z parafii pw. Narodzenia NMP w Miękini tuż przed wakacjami wypoczywali na koloni w Długopolu-Zdroju, w ośrodku wypoczynkowym "Maćkowice".

Wyjazd – współfinansowany przez Caritas w ramach programu „Letnia Akcja Kolonijna 2019” – obfitował w atrakcje.

Ministranci zwiedzali m.in. Kłodzko, wraz ze słynną twierdzą, Międzygórze – z Ogrodem Bajek i Wodospadem Wilczki. Wyruszyli do Sanktuarium Maria Śnieżna na Górze Iglicznej, do Międzylesia i Długopola Dolnego; nie brakło czasu na zabawę, spotkanie przy ognisku, integrację.

Ministranci z Miękini w Długopolu-Zdroju   Przy Wodospadzie Wilczki. Archiwum organizatorów Ministranci z Miękini w Długopolu-Zdroju   W Ogrodzie Bajek. Archiwum organizatorów Ministranci z Miękini w Długopolu-Zdroju   Obok Domu Zdrojowego w Długopolu-Zdroju. Archiwum organizatorów Ministranci z Miękini w Długopolu-Zdroju   Na Górze Iglicznej. Archiwum organizatorów Ministranci z Miękini w Długopolu-Zdroju   Ministranci zwiedzali Twierdzę Kłodzką. Archiwum organizatorów
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama