Nowy numer 04/2020 Archiwum

Misericordia Fest we Wrocławiu

Zjazd wspólnot Przymierza Miłosierdzia z Polski z udziałem ojców Antonello Cadeddu i Enrique Porcu odbędzie się 7 i 8 września we Wrocławiu. Wydarzenie otwarte jest dla wszystkich. Trwają zapisy.

Podobny zjazd odbywa się co roku. Gromadzi członków wspólnoty ze wszystkich grup w Polsce, misjonarzy z całego świata. Obecni są ojcowie założyciele: Antonello Cadddedu i Henrique Porcu.

Spotkanie odbędzie się w hali tenisowej przy ul. J. Mianowskiego 2B we Wrocławiu (kompleks GEM). W programie konferencje ojców, modlitwa, Msza św., uwielbienie, adoracja, czas na integrację, a także przedstawienie teatralne. W niedzielę o 15.00 w ramach zjazdu zostanie odprawiona uroczysta Msza św. ze składaniem przyrzeczeń członków Ruchu w kościele pw. Opieki św. Józefa – sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia (ul. Ołbińska 1a we Wrocławiu).

Spotkanie otwarte dla wszystkich chętnych, którzy pragną się odnowić i dziękować za Miłosierdzie Pana. 

Więcej informacji i formularz rejestracyjny na: https://przymierzemilosierdzia.pl/mf2019/.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama