Nowy Numer 37/2019 Archiwum

Bądź klejnotem w Jej koronie

Abp Józef Kupny przewodniczył 8 września uroczystej Mszy św. z okazji 25. rocznicy koronacji obrazu Matki Bożej Łaskawej Opiekunki Małżeństw i Rodzin.

Podkreślał, że wiara to nie teoria, ale relacja z Jezusem Chrystusem. – Jego interesuje to, do kogo należy nasze serce, czy całym sercem jesteśmy dla Niego, czy idziemy za Nim dla Niego, czy może bardziej dla siebie, bo przy Bogu coś możemy sobie załatwić – mówił metropolita, zauważając, że Maryja trwała przy Jezusie do samego końca, także pod krzyżem, bo była przy Nim dla Niego, nie dla siebie.

Dostępne jest 24% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL