Nowy numer 04/2020 Archiwum

Dzielne Niewiasty zapraszają

Już 21 września odbędzie się pierwsze powakacyjne spotkanie Dzielnych Niewiast w parafii pw. NMP Matki Pocieszenia redemprorystów przy ul. Wittiga we Wrocławiu. Trwają zapisy na warsztaty.

Przed południem będzie można wziąć udział w warsztatach – do wyboru „Zdrowie od kuchni”, „Podróż w głąb siebie, czyli o prawdziwej tożsamości kobiety”; po obiedzie część „dla ducha”: Modlitwa uwielbienia, Msza św., konferencja „Stworzona z miłości i do miłości”, Adoracja Najświętszego Sakramentu, dzielenie w grupach.
Część popołudniowa, od 14.00, otwarta dla wszystkich i nie wymaga zapisów. Zapisy na część przedpołudniową TUTAJ.

Warsztat „Zdrowie od kuchni” poświęcony będzie zasadom żywieniowym, przekazywanym w formie praktycznych wskazówek. Spotkanie poprowadzi Magdalena Szyszka-Barycka, z wykształcenia dietetyk kliniczny. Na spotkaniach obala mity dotyczące żywności i sposobu odżywiania. Przekazuje wiedzę na temat zdrowych wzorców żywieniowych opartych na wytycznych i badaniach naukowych. Zachęca do zmian i pokazuje, jak je wprowadzać, aby osiągnąć sukces w stosowaniu zdrowych nawyków – jednocześnie wciąż ciesząc się jedzeniem. Jej pasją są podróże, jedzenie i gotowanie. Uwielbia poznawać nowe miejsca i nowe smaki, które potem wprowadza do swojej kuchni. Wyznaje zasadę, że jedzenie jest radością, którą należy się dzielić.

Warsztat „Podróż w głąb siebie, czyli o prawdziwej tożsamości kobiety” poprowadzi Ilona Phan-Tarasiuk – psychoterapeutka (w trakcie certyfikacji), trener grup rozwojowych, autorka bloga i programu szkoleniowego dla żon, coach, mediator. Od 11 lat szczęśliwa żona Jakuba, mama Marysi i Tymoteusza. Prowadzi gabinet psychologiczny dla kobiet i mężczyzn borykających się z trudnościami w relacjach małżeńskich, rodzinnych oraz z wszelkiego rodzaju zaburzeniami psychicznymi. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

„Te warsztaty nie są o tym, jaka powinnaś być, ale o tym, jaka jesteś: stworzona do budowania ciepłych i bliskich relacji z ludźmi wokół ciebie. Jeśli w jakimkolwiek obszarze swojego życia odczuwasz bezsilność, frustrację czy złość, te warsztaty mogą stać się wspaniałą okazją do podróży w głąb siebie. Znajomość siebie jest bowiem fundamentem nie tylko wszelkich relacji, ale początkiem wielkiej przygody jaką jest życie. Ostatecznym zaś celem naszego życia jest miłość: nie ta teoretyczna, ale przyjęta i realizowana w praktyce” – wyjaśnia.

Organizatorki proszą o zgłoszenia najpóźniej do 19 września (czwartek).

– Zapraszamy wszystkie panie – żony, matki, singielki, wolne, wierzące i poszukujące, w każdym wieku – wyjaśniają. – Pragniemy zapewnić im strefę do rozwoju zarówno ciała, jak i ducha. Zapewniamy serdeczną atmosferę, profesjonalnie prowadzone warsztaty i duchową opiekę kapłana.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama