Nowy numer 03/2020 Archiwum

Weekendowa randka "Wspólna droga"

Wspólnota i Szkoła Nowej Ewangelizacji "Zacheusz" zaprasza małżonków na weekendowy kurs do Barda Śląskiego.

Propozycja skierowana jest do małżeństw sakramentalnych i ma charakter wyjazdowej randki weekendowej, podczas której uczestnicy mają okazję wzmocnić swoją więź małżeńską, doświadczyć uzdrawiającej mocy przebaczenia oraz zweryfikować i w znaczący sposób polepszyć wzajemne relacje niezależnie od stażu małżeńskiego.

Formuła zakłada nie tylko słuchanie. Organizatorzy podkreślają, że jest mnóstwo zaskakujących wydarzeń, które pomagają się otworzyć wewnętrznie, a później względem małżonka. Nie brakuje codziennej Mszy św. i adoracji Najświętszego Sakramentu i, co równie ważne, czasu, by spędzić go tylko we dwoje.

Ważna informacja jest też taka, że nie są to rekolekcje dla małżeństw w kryzysie, choć wśród uczestników i takie się zdarzają.

Najbliższa edycja odbędzie się w weekend 4-6 października w Bardzie Śląskim. Informacje i zapisy na stronie internetowej: www.zacheusz.wroclaw.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama