Nowy numer 42/2019 Archiwum

Siostry józefitki zapraszają dziewczęta na dni skupienia

To propozycja skierowana dla nastolatek z liceum oraz studentek. W planie m.in. pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Dobrej rady w Sulistrowiczkach.

Spotkanie rozpocznie się w piątek 4 października o godz. 18 w Domu Sióstr przy ul. Prusa 29/IIb, a zakończy w niedzielę 6 października ok. godz. 14.

- W środku dni skupienia, w sobotę wyruszymy na pieszą pielgrzymkę z Wierzbic do Sulistrowiczek do Maryi, która zawsze służy swoim wsparciem, macierzyńską opieką i dobrą radą. My siostry, w tej cyklicznej już pielgrzymce, pragniemy szczególnie modlić się o dar nowych powołań do naszego zgromadzenia, a wszystkich uczestników zachęcamy do ofiarowania trudu wędrowania w ich osobistych intencjach, ufając w przemożne wstawiennictwo Maryi - tłumaczy siostra Emmanuela Snopek, józefitka.

Trasa pieszej pielgrzymki liczy ok. 20 kilometrów. Może w niej uczestniczyć także młodzież męska.

A w planie weekendu m.in. radosne spotkanie integracyjne, pyszne posiłki, modlitwa uwielbienia, możliwość spowiedzi oraz Eucharystia. Koszt całości wynosi 30 złotych. Zapisy trwają do 25 września u s. Brygidy Zioło pod numerem telefonu 513 648 219.

- Będzie to czas szczególnego spotkania z Jezusem i Jego Matką, a także z drugim człowiekiem w radości bycia we wspólnocie. Czekamy na was - zaprasza s. Emmanuela.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL