Gość Gliwicki 04/2020 Archiwum

Chrześcijanie w Polsce - prześladowcy czy prześladowani?

Pod tym tytułem odbędzie się debata, której gośćmi będą: Tomasz Terlikowski, dziennikarz i publicysta, o. Maciej Zięba, dominikanin, a także politycy Piotr Dytko i Michał Jaros.

"W ostatnim czasie byliśmy świadkami różnych zdarzeń, a następnie padających wzajemnych oskarżeń o to, że w naszym kraju ludzie wierzący mogą czuć się prześladowani. W tym samym czasie dało się słyszeć głosy, że to chrześcijanie próbują ograniczać wolność osobom, które nie podzielają ich światopoglądu" - czytamy w zaproszeniu na wydarzenie, którego organizatorami są różne agendy archidiecezji wrocławskiej.

Spotkanie odbędzie się 30 września o 19.00 auli Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.

Chrześcijanie w Polsce - prześladowcy czy prześladowani?

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama