Nowy numer 03/2020 Archiwum

Szczypta ciszy w Małuszynie

W przytulnym domu sióstr boromeuszek w Małuszynie koło Trzebnicy już wkrótce kolejne okazje do przeżycia kilku jesiennych dni w ciszy.

Może warto przy Bożym Sercu, na modlitwie i adoracji, zmierzyć się z tym, co nas boli: ze słabością, niedojrzałością, grzechem – w życiu swoim i nie tylko?

Od 18 do 20 października ks. Hubert Kaliszewski SDS poprowadzi w Małuszynie rekolekcje „Zmęczeni słabością Kościoła, spragnieni Jego miłości...”.

Od 8 do 10 listopada można uczestniczyć w rekolekcjach „Dojrzewanie do dojrzałości w chrześcijaństwie”, prowadzonych przez ks. Przemysława Demskiego.

Można już zgłaszać się także na adwentowe rekolekcje o spowiedzi „...obmyj mnie, a nad śnieg wybieleję. ..” (Ps 51, 9), które potrwają od 29 listopada do 1 grudnia. Poprowadzi je ks. Dariusz Klejnowski- Różycki.

Wszystkie sesje rozpoczynają się w piątek o 18.00, a kończą ok. 13.30 w niedzielę. Warunkiem uczestnictwa w rekolekcjach jest zgoda na przestrzeganie milczenia.

Warto zabrać ze sobą Pismo Święte i notatnik. Kontakt, zgłoszenia: klasztormaluszyn@gmail.com, tel. 695 912 532

Więcej: http://domwmaluszynie.blogspot.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama