Nowy numer 03/2020 Archiwum

Pośpiewają w Środzie Śląskiej

Trwają zapisy na warsztaty muzyczne, które w parafii pw. św. Andrzeja Apostoła w Środzie Śląskiej poprowadzi Leopold Twardowski, poznański muzyk i kompozytor. Wydarzenie odbędzie się od 18 do 20 października.

Warsztaty muzyczne odbędą się przy parafii po raz trzeci.

Uczestnicy będą uczyć się pieśni uwielbienia w systemie wielogłosowym, oczywiście zwracając też uwagę na aspekty techniczne (np. emisja, artykulacja, interpretacja). - Szczególnie ważne będzie dla nas także przesłanie, jakie jest zawarte w tego rodzaju posłudze. Będziemy próbowali wgłębić się w istotę wielbienia, którego zewnętrznym wyrazem jest również muzyka i śpiew - zapowiada Leopold Twardowski. Warsztaty zakończą się w niedzielę Mszą św. i uroczystą modlitwą uwielbienia.

Do udziału w wydarzeniu zaproszone są osoby śpiewające, a także instrumentaliści. Szczegółowe informacje oraz zapisy: 

e-mail: warsztaty.srodaslaska@gmail.com, tel.: 691835803. Koszt udziału: 70 zł/os.

W Tobie żyję
Poldek Twardowski
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama