Nowy numer 31/2020 Archiwum

Dziś wieczorem transmisja modlitwy śpiewami z Taizé

Zapraszamy na poniedziałkową modlitwę w ramach przygotowań do Europejskiego Spotkania Młodych we Wrocławiu. Początek o 20.15 w CODA "Maciejówka" na pl. Nankiera. Tych, którzy być nie mogą zapraszamy na transmisję na żywo.

To już kolejne spotkanie modlitewne w "Maciejówce". Zapraszamy do osobistego udziału, a tych, którzy nie mogą przybyć na naszą wideotransmisję. Dziękujemy też wszystkim widzom z całej Polski za wirtualną obecność.

W spotkaniu uczestniczą, oprócz wolontariuszy, braci z Taizé oraz studentów, również mieszkańcy Wrocławia. Intencją przewodnią jest modlitwa o dobre owoce Europejskiego Spotkania Młodych. Dzięki transmisji on-line możecie uczestniczyć w wieczornym spotkaniu niezależnie od miejsca, w którym się znajdujecie.

Takie modlitwy odbywają się w "Maciejówce" w każdy poniedziałek o tej samej porze aż do początku ESM. Każdą z nich będziemy dla was transmitować. Jeśli nie chcecie przegapić tych wydarzeń, zachęcamy do śledzenia strony www.esmwroclaw.gosc.pl oraz polubienia facebookowego profilu "Gościa Wrocławskiego", gdzie będziemy umieszczać "przypominajki".

Przypominamy również o tym, że modlitwy ze śpiewami z Taizé odbywają się od poniedziałku do soboty o 9.00 i 13.00 w Centrum Przygotowań do ESM na ul. Piastowską 1a (wejście od pl. Grunwaldzkiego).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama