Nowy numer 31/2020 Archiwum

Trwa 34.4 Międzynarodowy Festiwal Filmów Niepokalanów 2019

Od 13 do 18 października miłośnicy sztuki filmowej z chrześcijańskim przesłaniem mają swoje święto. Po raz kolejny Międzynarodowy Festiwal Filmów Niepokalanów odbywa się we Wrocławiu.

Tegoroczna edycja Festiwalu odbywa się pod hasłem:  "[…] z nich zaś największa jest miłości"  (1 Kor 13, 13). Fragment Listu do Korytian św. Pawła z Tarsu od prawie dwóch tysięcy lat jest inspiracją dla europejskiej literatury, sztuki i muzyki. Organizowane przez fundację "Vide et crede" wydarzenie ma być próbą podjęcia dialogu wokół właściwego pojmowania relacji międzyludzkich i struktur społecznych i poszukiwaniem prawdy na temat wartości rodziny - przestrzeni, w której najważniejsza cnota może być zakorzeniona i pielęgnowana na każdym etapie życia człowieka.

Z myślą o osobach zainteresowanych sztuką filmową przygotowano festiwalowe konkursy filmowe w kategoriach: Film Dokumentalny, Film Fabularny i Film Młodzieżowy. Zapraszamy Organizatorzy zapraszają również do udziału w przeglądzie obrazów międzynarodowej kinematografii podczas "Bloków Filmów Konkursowych". Propozycje Festiwalowe 34.4 MFFN 2019 to również  pokazy z gośćmi specjalnymi w formule "Kino według…" , pokazy animacji dla dzieci połączone z warsztatami muzycznymi oraz w wydarzenia towarzyszące.

Pełny program festiwalu można zobaczyć po kliknięciu TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama