Nowy numer 22/2020 Archiwum

Dzielne Niewiasty zapraszają

Już w sobotę 19 października odbędzie się kolejne spotkanie dla kobiet w parafii redemptorystów przy ul. Wittiga 10 na Biskupinie we Wrocławiu. Zgłoszenia na część warsztatową najpóźniej do 17 października.

Tym razem stawiamy na rozwój osobisty i w części przedpołudniowej proponujemy dwa warsztaty z tej dziedziny, do wyboru. Są to: warsztat „Wolność od oczekiwań” oraz warsztat „I ty możesz zostać poliglotką - poznaj 5 języków miłości” - cz.1. Popołudniu zapraszamy na konferencję pt. „Niepokoje serca kobiety" - wyjaśniają organizatorki. Szczegóły spotkania październikowego i formularz zapisów tutaj.

O tym, co działo się u Dzielnych Niewiast we wrześniu tutaj.

Podczas warsztatu „Wolność od oczekiwań” uczestniczki usłyszą m.in., jak uwolnić się od przymusu zadowalania wszystkich i odnaleźć prawdziwie własną drogę, wolną od poprzeczek, które sami sobie ustalamy, a których nie możemy przeskoczyć… Podczas spotkania pomogą refleksje amerykańskiej terapeutki C.P. Estes oraz… Biblia. W programie jest także taniec! Warsztaty poprowadzi Dorota Wroczyńska OV - lekarz, certyfikowany arteterapeuta Stowarzyszenia Arteterapeutów Polskich „Kajros”, słuchaczka Studiów Podyplomowych Psychoterapii Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu. Od 7 lat prowadzi warsztaty rozwoju osobistego oparte na wartościach chrześcijańskich. Jest dziewicą konsekrowaną.

Podczas pierwszej części warsztatu „I ty możesz zostać poliglotką - poznaj 5 języków miłości” poruszone zostaną zagadnienia: „Jacy jesteśmy i jak to rzutuje na relacje? - wprowadzenie”, „Czas to pieniądz, czy czas to miłość – czy warto się spieszyć?”. Terminy pozostałych części: 16 listopada i 14 grudnia.

Poprowadzi je Anna Banaszak – pedagog, doradca rodzinny, żona i matka 5 dzieci, od wielu lat pracująca w poradni, z młodzieżą i rodzinami. Razem z mężem prowadzi konferencje, warsztaty i rekolekcje o relacjach rodzinnych i wychowaniu. Bardzo interesuje się tym, co przeżywa człowiek, także mały. Lubi podróżować, czytać książki, chodzić po górach, szukać ciszy, cieszyć się domem i bliskością z ludźmi.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama