Nowy numer 31/2020 Archiwum

Weekend rodzinny z Pulikowskimi w Oławie

Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Oławie oraz fundacja "Dla Rodziny" zaprasza na niezwykły weekend 18-20 października z Jackiem i Jadwigą Pulikowskimi. Będzie można zapoznać się z... instrukcja obsługi mężczyzny i próbować zrozumieć kobietę.

Całość rozpocznie się w piątek 18 października o godzinie 18 Eucharystią ze słowem Jacka Pulikowskiego, która zostanie odprawiona kościele pw. świętych Apostołów Piotra i Pawła w Oławie. Po modlitwie o 19 odbędzie się wykład otwarty dla kobiety pt. "Instrukcja obsługi mężczyzny" w Centrum Formacji przy parafii.

W sobotę 9 października odprawiona zostanie Msza święta ze słowem J. Pulikowskiego "Dojrzała miłość w dojrzałym wieku".

Od godziny 9 do 17 odbędą się warsztaty dla ojców w dowolnym wieku "Ojcostwo, a praca", na których także gościnnie wystąpi Jacek Pulikowski  (ul. Nowy Otok 8 w Oławie, sala parafialna przy kościele NMP Królowej). Obowiązują ZAPISY

Od godziny 10 do 14 przeprowadzone zostaną warsztaty dla kobiet "Cenniejsza niż perły" z gościnnym wystąpieniem państwa Pulikowskich. Tu także należy się zapisać

O 15.30 rozpocznie się wykład dla narzeczonych i małżonków "Rodzina. Najważniejsza firma na świecie". O 18 uczestników czeka Eucharystia ze słowem J. Pulikowskiego - "Odcinanie pępowiny". 

O 19 mężczyzn czeka jeszcze wykład pt. "Jak zrozumieć kobietę? Czy niemożliwe jest możliwe?".

W niedzielę natomiast gość specjalny na wszystkich Mszach świętych parafialnych (oprócz tych o 7 i 13) opowie o wyzwaniu na dzisiejsze czasy, czyli relacjach rodzinnych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama