Gość Gliwicki 04/2020 Archiwum

Transmisja na żywo ze spotkania w ramach Dnia Dziecka Utraconego

Kto nie może przyjść na spotkanie, tego zapraszamy do oglądania transmisji na żywo ze spotkania "Dlaczego czas nie leczy ran?".

O 20.15 w "Stolarni" na pl. Grunwaldzkim 3 rozpocznie się spotkanie w ramach obchodów Dnia Dziecka Utraconego. Obejrzyj:
 

Rozpoczęła je Małgorzata Madajczak, która opowiedziała o prawnym aspekcie poronienia. Jak postępować wobec takiego rozwoju wydarzeń w szpitalu? Co nam się należy, o co powinniśmy pytać i z czym możemy się spotkać?

Później Magdalena Krajewska, pedagog i doradca życia rodzinnego mówila o stracie dziecka z psychologicznego punktu widzenia. Jak sobie z tym poradzić z perspektywy rodzica oraz jak powinniśmy się zachowywać w stosunku do rodziców, będąc w ich otoczeniu. Czego nie mówić, jak komuś skutecznie pomóc?

Na koniec Monika i Adam Pierścińscy wygłosili świadectwo małżeństwa, które doświadczyło straty. Opowiedzą, jak sobie z tym poradzili, z czym się zmagali i co chcą przekazać tym, których dotknęło to samo nieszczęście.

Transmisję ze spotkania można znaleźć na profilu facebookowym "Gościa Wrocławskiego".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama