Nowy numer 04/2020 Archiwum

Propozycja na początek... Adwentu

Trwają już zapisy na "2 w 1: Adwentowe Warsztaty Muzyczno-Liturgiczne i rekolekcje", które odbędą się od 29 listopada do 1 grudnia przy klasztorze oo. franciszkanów przy ulicy Kruczej. Zaprasza Wrocławskie Liturgiczne Studium Wokalne.

Propozycja skierowana jest do schól i chórów młodzieżowych, studenckich, parafialnych, a także kleryków, księży, sióstr zakonnych, osób śpiewających indywidualnie oraz do instrumentalistów.

W czasie warsztatów uczestnicy pod okiem profesjonalistów będą mogli rozszerzyć repertuar o nowe pieśni wielogłosowe i nowe aranżacje pieśni tradycyjnych, wzbogacić doświadczenie i umiejętności z zakresu emisji głosu, a także wysłuchać rekolekcji adwentowych.

Warsztaty poprowadzą znani w kręgach katolickich muzycy: Katarzyna Młynarska (Opole), s. Karen Trafankowska CSFN (Warszawa), Jakub Tomalak (Kalisz), o. Dawid Kusz OP (Kraków). Rekolekcje wygłosi natomiast o. Tomasz Nowak OP.

 Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 90 zł. Zapisy na warsztaty potrwają do 17 listopada 2019 za pośrednictwem strony internetowej: www.warsztaty.wlsw.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie uroczysta Msza św. w kościele pw. św. Karola Boromeusza oraz koncert finałowy z udziałem chóru i orkiestry utworzonej przez uczestników warsztatów.

Na zachętę dwa nagrania z jednej z poprzednich edycji warsztatów.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama