Nowy numer 03/2020 Archiwum

Maria Vadia we Wrocławiu

Diakonia Ewangelizacyjna Ruchu Światło-Życie oraz inicjatywa "Katolicy na ulicy" zapraszają do udziału w Mszy św. i ulicznej ewangelizacji z Marią Vadią.

Spotkanie rozpocznie Msza św. w kościele pw. NMP na Piasku pod przewodnictwem bp Andrzeja Siemieniewskiego 24 października o 18.00.

Po Eucharystii konferencję wygłosi Maria Vadia, a następnie, uczestnicy wydarzenia przejdą na rynek, gdzie wraz z ewangelizatorką będą się modlili za Wrocław. Takie modlitwy są organizowane każdego miesiąca od dwóch lat, natomiast uliczna ewangelizacja od ponad 7. Początek zaplanowano na 20.30.

Asystę liturgiczną zapewni Ruch Światło-Życie, a, muzyczną wspólnota "Agalliasis".

Szczegóły na: www.noc.chwaly.pl i www.ochrzczeniogniem.org.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama