Nowy numer 03/2020 Archiwum

Rusza Akademia Męskości

Chodzi o męskość realizowaną zarówno w małżeństwie, ojcostwie, wspólnocie, ale też tą prostą, codzienną.

W Duszpasterstwie Akademickim "Wawrzyny" rusza nowa inicjatywa. To cykl konferencji i praktycznych zajęć dla młodych mężczyzn w wieku akademickim, którzy chcą podejść do tematu swojej męskości na poważnie.

Konferencje i zadania praktyczne będą dotyczyły różnorakich płaszczyzn rozwoju. Spotkania odbywają się co dwa tygodnie w środy po Mszy o 19.00. przy ul. Odona Bujwida 51 we Wrocławiu.

Gościem pierwszego spotkania 23 października pod hasłem: "Podejmij wyzwanie" będzie Andrzej Cwynar, mąż, ojciec trójki dzieci. Od lat prowadzi spotkania i formacje z mężczyznami w różnych wspólnotach. Jest też m.in. liderem inicjatywy tato.net.

Na koniec uczestników czeka wspólny poczęstunek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama