Nowy numer 03/2020 Archiwum

Wygraj bilety na widowisko baletowe "Jezioro łabędzie"

Już wkrótce balet rosyjski i doskonała muzyka Czajkowskiego zawitają na żywo do Wrocławia. Weź udział w naszym konkursie i wybierz się na widowisko z osobą towarzyszącą.

Triumfalny pochód „Jeziora łabędziego” – jednego z najlepszych baletów romantycznych – trwa już od ponad stu lat i do dziś jest prawdziwym klejnotem baletu klasycznego. 

Grand Classical Ballet – to balet klasyczny Dnieprowskiego Akademickiego Teatru Opery i Baletu. Jego wyjątkowymi zaletami są: potężna energia taneczna, czystość i urok młodości, bezinteresowne oddanie i miłość do wybranego zawodu. Dopełnieniem jest własna szkoła, styl i artystyczny smak.

Zespół organizuje liczne tournée, m.in. w miastach Francji, Niemiec, Szwajcarii, Włoch, Bułgarii, Portugalii, Hiszpanii, Polski, Rumunii, USA, Chin. Prawdziwą perłą w repertuarze jest „Jezioro łabędzie”, czyli opowieść o miłości, zdradzie, mistycyzmie, dobru i złu. Więcej informacji o całym wydarzeniu znajdziecie TUTAJ

Czerpiąc z najlepszych tradycji klasyki baletu artyści zaprezentują zrozumiałe i interesujące dla współczesnego widza spektakle, które przypomną, iż w świecie – wbrew wszystkiemu – królują dobro i piękno. To otwarcie się na świat baletu klasycznego przy akompaniamencie niepowtarzalnej orkiestry symfonicznej. 

Już 30 stycznia (czwartek) o godzinie 19 w Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się to niezwykłe widowisko. "Gość Wrocławski" zaprasza na nie swoich czytelników. Do wygrania w konkursie mamy dwie podwójne wejściówki.

Warunki konkursu: 

1. Zrób najpiękniejsze zdjęcie polskiej jesieni i wyślij do nas na e-mail: wrocław@gosc.pl do 3 listopada do godziny 12 w południe

  • najlepiej, jeśli plik zdjęciowy będzie miał do 3 MB objętości i będzie opisany "Polska Jesień"
  • Do treści maila należy również skopiować poniższe oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z Ogólnym Regulaminem Konkursów Instytutu Gość Media (Regulamin) i akceptuję jego warunki.
    Pełny tekst Regulaminu dostępny na stronie internetowej www.igomedia.pl/Regulaminy.

2. Z zebranych i ponumerowanych fotografii utworzymy galerię na fanpejdżu "Gościa Wrocławskiego" na Facebooku (czyli TUTAJ) i zaprezentujemy je 4 listopada o godzinie 17 naszym czytelnikom. Każdy będzie mógł zagłosować na nie dając tzw. "lajka" lub pisząc komentarz przez cały tydzień do 10 listopada do godziny 17 w południe.

3. Zsumowane lajki i komentarze dadzą jeden wynik. Dwa zdjęcia, które otrzymają największą liczbę facebookowych reakcji wygrywają, a ich autorzy otrzymają podwójne zaproszenie na widowisko baletowe. O wynikach poinformujemy zwycięzców mailowo.

Wygraj bilety na widowisko baletowe "Jezioro łabędzie" Wygraj bilety na widowisko baletowe "Jezioro łabędzie" Wygraj bilety na widowisko baletowe "Jezioro łabędzie" Wygraj bilety na widowisko baletowe "Jezioro łabędzie" Wygraj bilety na widowisko baletowe "Jezioro łabędzie"


Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama