Nowy numer 28/2020 Archiwum

Otwieramy drugą salę na pokaz specjalny filmu "Nieplanowane"!

Zainteresowanie przedpremierowym pokazem antyaborcyjnego filmu przerosło nasze oczekiwania. Będzie drugi równoległy pokaz 31 października o godzinie 19 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.

Pokaz specjalny odbędzie się 31 października o godzinie 19. Sala na ponad 500 osób wypełniła się chętnymi. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Ze względu na ogromne zainteresowanie, podobnie jak w przypadku filmu "Miłość i miłosierdzie", otwieramy drugą sale na 410 osób. Drugi seans rozpocznie się, tak jak pierwszy, o godzinie 19 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.

Zapraszamy wszystkich chętnych do kupowania biletów w kasach kina! Na hasło "Gość Niedzielny" kosztują jedynie 11 złotych (dla wszystkich bez względu na wiek). Można będzie kupić bilety od godziny 13 przez internet, ale wówczas kosztują one 15 złotych.

UWAGA! Być może uda nam się na drugi pokaz zaprosić gościa specjalnego (tak jak ma to miejsce w przypadku pierwszego pokazu), ale wszystko jest robione spontanicznie, więc nie możemy nic obiecać.

Zobacz zwiastun filmu:

NIEPLANOWANE - oficjalny polski zwiastun
Rafael Film

Antyaborcyjny film zdobył ogromną popularność na rynku amerykańskim, mimo nieprzychylnego nastawienia dystrybutorów i wielu krytyków filmowych. Teraz wchodzi do polskich kin.

Pełnometrażowa produkcja o nawróconej aborcjonistce Abby Johnson, która niegdyś kierowała jedną z największych amerykańskich klinik aborcyjnych, bije rekordy popularności w USA. Oprócz samej fabuły, ciekawa jest także otoczka związana z wejściem do kin, ponieważ film napotykał na spore trudności i zderzył się z krytyką związaną z tematem, jaki porusza.

Nieplanowane" okazało się nie hitem kasowym. Produkcja kosztowała 6 mln dolarów, a po 19 tygodniach wyświetlania w USA zarobiła prawie 19 mln dolarów. Oprócz tego sprzedano prawie 250 tysięcy płyt DVD.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama