Nowy numer 03/2020 Archiwum

Kwesta Listopadowa Towarzystwa Pomocy św. Brata Alberta

1 i 2 listopada wolontariusze Koła Wrocławskiego Towarzystwa Pomocy św. Brata Alberta będą prowadzić kwestę na wrocławskich cmentarzach.

Zbiórka będzie prowadzona na cmentarzach: Osobowickim (od 10.00 do 16.00), Grabiszyńskim (od 10.30 do 16.30), Kiełczowskim (od 10.30 do 16.00) i na cmentarzu parafii św. Rodziny na Sępolnie (od 10.00 do 16.00).

Wolontariusze będą wyposażeni w baner Towarzystwa, zaplombowane puszki i identyfikatory.

– Zbiórka ma przede wszystkim pomóc w zaopiekowaniu się bezdomnymi osobami zimą, kiedy potrzeby są dużo większe – mówi Filip Filipiak z TPBA. Przypomina, że oprócz działających cały czas schronisk i noclegowni wkrótce (od 4 listopada, przez całą zimę) zacznie funkcjonować ogrzewalnia przy ul. Gajowickiej we Wrocławiu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama