Nowy numer 04/2020 Archiwum

Listopadowe spotkanie Dzielnych Niewiast we Wrocławiu

Tym razem do wyboru warsztat dietetyczny "Fakty i mity żywieniowe" oraz warsztat rozwoju osobistego "I ty możesz zostać poliglotką - poznaj 5 języków miłości". Popołudniu otwarta dla wszystkich część "dla ducha".

Spotkania Dzielnych Niewiast przeznaczone są dla kobiet różnego wieku, stanu i zawodu. Mają na celu propagowanie duchowego, emocjonalnego, umysłowego i fizycznego rozwoju w oparciu o wartości chrześcijańskie.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 16 listopada w parafii redemptorystów przy ul. Wittiga 10 we Wrocławiu.

Warsztat „Fakty i mity żywieniowe” (druga część) pomoże poznać potwierdzone naukowo fakty dotyczące jedzenia. Uczestniczki pochylą się nad konkretnymi zagadnieniami - na przykład: czy słodzenie herbaty miodem jest lepsze niż słodzenie cukrem, czy lepiej do smarowania pieczywa używać masła czy margaryny, czy margaryna może być stosowana do domowych wypieków. Warsztat poprowadzi Magdalena Szyszka-Barycka, z wykształcenia dietetyk kliniczny, pasjonatka podróży, jedzenia i gotowania.

Warsztat „I ty możesz zostać poliglotką – poznaj 5 języków miłości” (część druga) poprowadzi Anna Banaszak – pedagog, doradca rodzinny, żona i matka 5 dzieci, od wielu lat pracująca w poradni, z młodzieżą i rodzinami. Razem z mężem prowadzi konferencje, warsztaty i rekolekcje o relacjach rodzinnych i wychowaniu. Poruszy zagadnienia: „Słowa budują lub niszczą – jak rozmawiać?”, „Czy tylko dzieci lubią prezenty?”.

Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są do 14 listopada (czwartek). Zobacz TUTAJ.

O 14.00 zaczyna się część popołudniowa – dla ducha – nie wymagająca zapisów: modlitwa uwielbienia, Msza św., konferencja „Najpiękniejsza relacja – wiara”, adoracja Najświętszego Sakramentu i dzielenie w grupach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama