Nowy numer 03/2020 Archiwum

Akademia Świętego Wawrzyńca

Od października w parafii św. Wawrzyńca przy ulicy Bujwida 51 we Wrocławiu trwa cykl comiesięcznych katechez dla dorosłych w ramach Akademii Świętego Wawrzyńca. Najbliższa 9 listopada.

Katechezy te mają pomóc zrozumieć uczestnikom podstawowe prawdy wiary i ją umocnić, ale także przygotować do dyskusji o wierze i Kościele w naszych środowiskach pracy i nie tylko.

Kolejną katechezę już 9 listopada poprowadzi ks. Aleksander Radecki, spowiednik i kierownik duchowy. Temat: "Jak spowiadać się dobrze? – spowiedź po męsku". Spotkanie potrwa od 15.00 do 17.00 w dużej Sali parafialnej, wejście B.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama