Nowy numer 22/2020 Archiwum

Wrocław. Pożar Dworca Świebodzkiego

Paliła się prywatna strzelnica umiejscowiona w piwnicach dworca. Świadkowie mówią o słyszalnych co jakiś czas wybuchach. Poszkodowanych zostało łącznie 10 osób. Jedna z nich nie żyje.

Pożar wybuchł prawdopodobnie w strzelnicy ok. 17.00. Gasi go kilkanaście zastępów straży pożarnej. Wokół jest również wiele karetek pogotowia. Rannych zostało 9 osób.

Jak informuje portal gazetawroclawska.pl, który jako pierwszy podał informację o wydarzeniu, w miejscu wybuchu pożaru przebywało 10 osób. 9 wyszło z pomieszczeń o własnych siłach. Jedną osobę znaleziono nieprzytomną przed 19.00 i rozpoczęto reanimację. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować.

Sytuacja została dość szybko opanowana - ogień ugaszono i rozpoczęło się oddymianie pomieszczeń. Strażacy przeszukują budynek w poszukiwaniu ewentualnych innych poszkodowanych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama