Nowy numer 22/2020 Archiwum

Ruch Rodzin Nazaretańskich w Sulistrowiczkach

W ostatnią niedzielę odbył się dzień skupienia Ruchu Rodzin Nazaretańskich. Członkowie wspólnoty spotkali się u podnóża Ślęży.

Spotkanie w sanktuarium Matki Bożej Dobrej Rady odbyło się z inicjatywy o. Mirosława Salamońskiego OCD, który jest moderatorem diecezjalnym Ruchu oraz animatorów i wiceanimatorów diecezjalnych: Sebastiana i Marzeny Tkocz oraz Zdzisława i Aleksandry Król.

Sulistrowiczki nie zostały wybrane przypadkowo jako miejsce spotkania. W archidiecezji wrocławskiej bowiem Ruch najprężniej działa oprócz Wrocławia w dekanacie Sobótka przy parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sulistrowicach.

Członkowie RRN mieli możliwość modlitwy indywidualnej przed Najświętszym Sakramentem oraz wzięli udział w Mszy św. Po niej wysłuchali konferencji i dzielili się swoimi przemyśleniami w małych grupach. Na zakończenie miała miejsce agapa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama