Nowy numer 22/2020 Archiwum

Dni skupienia dla mężczyzn z Adamem Woronowiczem

Parafia św. Alberta Wielkiego we Wrocławiu-Sołtysowicach zaprasza 30 listopada i 1 grudnia wszystkich mężczyzn do umocnienia swojej wiary i osobowości.

W parafii mamy sporą grupę mężczyzn, młodych ojców, ludzi prawdziwie pobożnych, którzy szukają trwałych wartości w życiu. Jednocześnie chcą dla swoich rodzin być kimś konkretnym, pewnym wzorem. Dlatego stawiamy im za wzór te słowa, które Anioł Pański wypowiedział do Gedeona: "Pan jest z Tobą, dzielny wojowniku". I zapraszamy wszystkich mężczyzn, z całego miasta i spoza Wrocławia. Spotkanie jest otwarte, nie ma zapisów. Można przyjść w każdym momencie, na każdy punkt programu - mówi o. Jeremiasz Brzeziński OFM, franciszkanin z parafii pw. Alberta Wielkiego.

Podkreśla, że osoby rozpoznawalne ze względu na swoją pracę, jak np. Adam Woronowicz, są pewnym magnesem, ale i świadectwem, że można pracować w trudnym show-biznesie, jednocześnie zachowując moralność oraz hołdując wartościom chrześcijańskim.

Plan spotkania w parafii pw. św. Alberta Wielkiego (ul. Redycka 10, Wrocław-Sołtysowice)

  • Sobota 30 listopada:

godz. 19 - nabożeństwo pokutne, rachunek sumienia, adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

  • Niedziela 1 grudnia:

- godz. 11.30 - Msza św. „dla mężczyzn” z tematycznym kazaniem,
- godz. 12.30 - spotkanie w auli klasztornej oraz wykłady prelegentów, dyskusja, pytania i poczęstunek. Wystąpią: aktor Adam Woronowicz, psychiatra dr hab. n. med. Przemysław Pacan i o. dr Wacław Chomik OFM, doktor teologii moralnej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama